dorm6

Ubytování

Koleje ZČU nabízí ubytování pro studenty i univerzitní návštěvy.
První ročníky Vyšší ročníky

Naše nabídka

Západočeská univerzita v Plzni disponuje šesti kolejemi, které najdete celkem v deseti budovách, jak poblíž univerzitního kampusu, tak nedaleko plzeňského centra. Ať už preferujete bydlení v soukromí kolejní buňky, nebo naopak rádi sdílíte společné chodbové příslušenství u pokojů bez vlastního zázemí, není problém si z naší nabídky vybrat přesně to, co vám bude vyhovovat. Dokážeme vyjít vstříc i zájemcům o bezbariérový pokoj. Všechny koleje disponují praktickým vybavením pro každodenní život. Navíc můžete využívat i přidružená sportoviště, kolárny a prádelny.

Mohou u nás bydlet i hosté ZČU, návštěvníci Plzně, turisté, sportovní skupiny atd. - pro ty máme nabídku hotelového ubytování. 

Označení VŠ kolejí v ISKAMu: Armabeton = Borská 53; Lochotín = Bolevecká 30-32; Bory = Máchova 14-16, Máchova 20, Klatovská 200 (Baarova 36 - uzavřena, rekonstrukce)

Z důvodu nižšího počtu lůžek pro ak. rok 2023/24 (rekonstrukce Baarova 36) mohou studenti kontaktovat pro rezervaci ubytování :  náhradní ubytování je obsazeno.

Dne 26. a 27.7.2023 došlo k výpadku zobrazení webových stránek ZČU a také SKM v některých prohlížečích. Problém řeší IT správci, opraveno by mělo být 27.7. do 20:00hod.